Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sørensen, Hans Gerhard (1923-)
Vindens lek 1978

Fargelitografi, lysmål
46x56
Signert og datert nede t. h.: Hans Gerhard Sørensen -78

Nummerert nede t. v.: 183/225.
Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 2 000