Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sæle, Hans (1954-)
Mor og datter i Gogsjø

Litografi, lysmål
57x45
Signert nede t. h.: Hans Sæle

Nummerert nede t. v.: 93/165. Påtegnet nede t. v.: Orig lito. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 4 000