Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Stalheim

Olje på plate
28x37
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000