Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Askevold, Anders (1834-1900)
Fra Fjærland 1885

Olje på papir, oppklebet på plate
33x54
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: A: Askevold. Fjærland. 7.de Aug. 1885.

Påtegnet på baksiden av platen: "Studie fra Fjærland 34".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000