Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Landskap 1968

Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -68

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00