Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Enger, Erling(1899-1990)
Vinter 1965

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 65

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00