Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Enger, Erling (1899-1990)
Vinter 1965

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger 65

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering