Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Langevin, Brigitte
Budeie med kyr ved vanningssted

Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: B. Langevin

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000