Langevin, Brigitte
Budeie med kyr ved vanningssted
Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: B. Langevin
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
65x92
Vurdering