Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Langevin, Brigitte
Budeie med kyr ved vanningssted

Olje på lerret
65x92
Signert nede t.h.: B. Langevin

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000