Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Bøe, Frants (1820-1891)
Stilleben med grønnsakskurv og fisk 1842

Olje på lerret
81x91
Signert og datert nede t.h.: F D Böe. 1842.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 150 000