Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Kystlandskap med hus 1923

Olje på plate
32x41
Signert og datert nede t.h.: Thv. E 23

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 75 000