Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Tannæs, Marie (1854-1939)
Fra Vøyenvollen

Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering