Tannæs, Marie(1854-1939)
Fra Vøyenvollen
Olje på lerret
50x65
Signert nede t.v.: Marie Tannæs.
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på lerret
50x65
Vurdering