Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Vinterlandskap med hus

Olje på lerret
50x75
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering