Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Diriks, Edvard (1855-1930)
Skjærgårdslandskap med båter 1890

Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.v.: Diriks. 90.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000