Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Skjærgårdslandskap med båter 1890

Olje på lerret
48x86
Signert og datert nede t.v.: Diriks. 90.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00