Indrebø, Tone(1954-)
Januar 2004
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -2004
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 18 000–20 000
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Olje på lerret
70x70
Vurdering
NOK 18 000–20 000