Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Indrebø, Tone (1954-)
Januar 2004

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.h.: Tone Indrebø -2004

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 18 000–20 000