Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon med figur

Olje på lerret
54x71
Signert nede t.v.: Knut Rose

Signert og datert på baksiden av lerretet: Knut Rose 2000, samt påtegnet med dedikasjon på baksiden, på blindrammen: "Til Arnhild 29/6 -2000".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000