Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinne og ku

Olje på lerret
42x33
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering