Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Kvinne og ku

Olje på lerret
42x33
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00