Fjell, Kai(1907-1989)
På besøk 1942
Olje på lerret
48x56
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 42
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
48x56
Vurdering
NOK 300 000–400 000