Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
På besøk 1942

Olje på lerret
48x56
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 42

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000