Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Rytme 1963

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 63

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 850 000