Fjell, Kai(1907-1989)
Rytme 1963
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 63
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 850 000
Olje på lerret
100x120
Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000