Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Rytme 1963

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 63

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 850 000