Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av Prins Eugen

Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Antagelig malt 1896-97.

Vurdering

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00