Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Portrett av Prins Eugen
Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Antagelig malt 1896-97.
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00
Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Heyerdahl
Antagelig malt 1896-97.
Vurdering