Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Store Sal

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Portrett av Prins Eugen

Olje på lerret
94x70
Signert nede t.h.: Heyerdahl

Antagelig malt 1896-97.

Auksjonert mandag 26. mai 2008 kl 18:00

Vurdering