Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Iversen, Inge Johan (1956-)
På jakt etter himmelen 1977

Radering, lysmål
41x50
Signert og datert nede t. h.: Inge Johan Iversen 1977

Nummerert nede t. v.: 17/25 E. T. (eget trykk).
Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 2 000