Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Haakensveen, Odd (1936-)
Geiterams 1981

Fargetresnitt, lysmål
53x40
Signert og datert nede t.h.: Haakensveen -81.

Nummerert nede t.v.: 85/200. Påtegnet nede t.v.: Tresnitt.

Vurdering
NOK 1 000