Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Impression de la nature 1987

Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Signert, datert og påtegnet med tittel samt: "Nr. 11. 150x150" på baksiden av lerretet.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000