Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Impression de la nature 1987

Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Signert, datert og påtegnet med tittel (Inntrykk fra naturen) på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000