Nerdrum, Odd(1944-)
Isola
Litografi, lysmål
46x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede t.h.: PT
Vurdering
Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000
Litografi, lysmål
46x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede t.h.: PT
Vurdering