Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Nerdrum, Odd (1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.h.: PT

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000