Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Isola

Litografi, lysmål
46x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.h.: PT

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000