Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Nerdrum, Odd (1944-)
Mann under åpen himmel

Litografi, lysmål
55x55
Signert nede t.h.: Nerdrum.

Påtegnet nede t.h.: PT. Påtegnet på baksiden med annen tittel: "Mann i landskap med hjelm".

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 15 500