Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00
Komposisjon 1987

Litografi med håndkolorering, lysmål
50x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Nummerert nede t.v.: 8/10.

Vurdering

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000