Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Galleriet

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1987

Litografi med håndkolorering, lysmål
50x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 87

Nummerert nede t.v.: 8/10.

Auksjonert torsdag 5. juni 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 000