Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Dameportrett og herreportrett

Olje på lerret
54x44
Usignerte

2 stk. selges samlet. Antagelig tidlig 1700-talls portretter.

Vurdering
NOK 5 000