Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Ukjent, kunstner
Fossestryk

Olje på lerret
22x30
Signert nede t. h.: Mordt

Påtegnet nede t. h.: Mordt Copi.
Kopi etter Mordt.

Vurdering
NOK 3 000