Ukjent, kunstner
Fossestryk
Olje på lerret
22x30
Signert nede t. h.: Mordt
Påtegnet nede t. h.: Mordt Copi.
Kopi etter Mordt.
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 5 500
Olje på lerret
22x30
Signert nede t. h.: Mordt
Kopi etter Mordt.
Vurdering
NOK 3 000