Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Modell ved staffeli 1973

Seriegrafi, lysmål
32x24
Signert og datert nede t. h.: Kai Fjell 73

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 11 500