Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Bruden

Fargelitografi, lysmål
53x38
Signert nede t. h.: Kai Fjell

Påtegnet på arket nede t. v.: K. T.

Vurdering

Tilslag NOK 28 000