Fjell, Kai(1907-1989)
Bruden
Fargelitografi, lysmål
53x38
Signert nede t. h.: Kai Fjell
Påtegnet på arket nede t. v.: K. T.
Vurdering
Tilslag NOK 28 000
Fargelitografi, lysmål
53x38
Signert nede t. h.: Kai Fjell
Vurdering