Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 591x459 mm Motivet: 202x185 mm
Usignert
Påtegnet med blyant nede t.v.: Ln 456.

1927
Woll nr. 681.
Stemplet med tre stempler på baksiden av arket: "Fra Edvard Munchs testamentariske gave Oslo Kommune", og "Munch-museet 1968 bo nr. 456-27 Sch nr", og "Oslo Kommune Munchs grafikk".

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 44 000