Tiltrekning I
Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 548-550x405-407 mm Motivet: 472x355 mm
Kinapapir
Usignert
Påtegnet med blyant nede t.v.: "Deux profils ... paysage".
1896
Sch. nr. 65. Woll nr. 75 A.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tilslag NOK 200 000