Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt gråhvitt
Arket: 548-550x405-407 mm Motivet: 472x355 mm
Kinapapir
Usignert

Påtegnet med blyant nede t.v.: "Deux profils ... paysage".
1896
Sch. nr. 65. Woll nr. 75 A.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 200 000