Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Omega og svinet

Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 400x513 mm Motivet: 325x465 mm
papir Usignert

1908-09
Sch. nr. 321. Woll nr. 351.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000