Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Skyen

Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 395x528 mm Motivet: 258x497 mm
papir Usignert

1908-09
Sch. nr. 313. Woll nr. 343.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000