Munch-Auksjonen 2008

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Alfas død

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 464x626 mm Motivet: 287x502 mm
Usignert

1908-09
Sch. nr. 327. Woll nr. 357.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000