Auksjon mandag 24. november 2008 kl 19:00
Omegas død

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 452x625 mm Motivet: 307x530 mm
Usignert

1908-09
Sch. nr. 326. Woll nr. 356.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 19:00

Tilslag NOK 22 000