Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fabrikker i sne, Akerselven

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Malt 1897-98.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 340 000