Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap 1879

Olje på lerret
62x96
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen Df 1879-

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000