Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Mann med hatt 1886

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: Heyerdahl 86

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering