Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Kvinneportrett 1897
Olje på lerret
44x34
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 97.
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 58, med tittel: "Kvinneportrett".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000