Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Kvinneportrett 1897

Olje på lerret
44x34
Signert og datert oppe t.h.: Heyerdahl 97.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1957, kat.nr. 58, med tittel: "Kvinneportrett".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000