Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Fjell, Kai (1907-1989)
Rivalen 1978

Akvarell, lysmål
20x28
Signert, påtegnet med tittel og datert nede t. h.: - Rivalen -78 Kai Fjell

Vurdering

Tilslag NOK 12 000