Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Gråvær på Ramsøy, Sørlandet

Olje på lerret
34x46
Signert nede t.v.: H. Finne-Grønn

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen: Gråveir på Ramsøy (Sørlandet).

Vurdering

Tilslag NOK 5 500