Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Gråvær på Ramsøy, Sørlandet
Olje på lerret
34x46
Signert nede t.v.: H. Finne-Grønn
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen: Gråveir på Ramsøy (Sørlandet).
Vurdering
Tilslag NOK 5 500