Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Fembøringer i frisk bris

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000