Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Sommerdag, Husøy, Nøtterøy

Olje på lerret
71x100
Signert nede t.v.: E Ulving.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommerdag Husö Nötterö" samt påtegnet med annen tittel: "I badetiden".

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000