Ulving, Even(1863-1952)
Sommerdag, Husøy, Nøtterøy
Olje på lerret
71x100
Signert nede t.v.: E Ulving.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommerdag Husö Nötterö" samt påtegnet med annen tittel: "I badetiden".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000