Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Rusti, Frida Hoeck (1861-1963)
Astrid

Olje på lerret
93x74
Signert nede t.v.: Frida Rusti - Hoeck.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, samt påtegnet: "500 Kr. Frida Rusti-Hoeck. Adr. Laxevåg-Bergen".

UTSTILT:

Chra. Kunstforening 1906.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 74 000