Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Lesende gammel kone

Olje på plate
27x23
Signert nede t.h.: A. Tidemand Df

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 270 000