Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Olsen, Kjell Erik Killi (1952-)
Landsbyen som ikke hadde havn

Olje på lerret
120x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen 1998-1999

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000