Olsen, Kjell Erik Killi(1952-)
Landsbyen som ikke hadde havn
Olje på lerret
120x150
Signert og datert på baksiden av lerretet: Kjell Erik Killi Olsen 1998-1999
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000