Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Flyvende over vann

Olje på lerret
168x130
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 175 000