Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vintertåke
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: G. Wentzel.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vintertåge".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
70x110
Vurdering