Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Wentzel, Gustav(1859-1927)
Vintertåke

Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: G. Wentzel.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vintertåge".

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 52 000