Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Hauge, Marie (1864-1931)
Lekende barn 1893

Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t.h.: M. H 93

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000