Hauge, Marie(1864-1931)
Lekende barn 1893
Olje på lerret
60x85
Signert og datert nede t.h.: M. H 93
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Olje på lerret
60x85
Vurdering
NOK 70 000–90 000