Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Jan Van Huysums blomsterstykke 1973

Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973

Kunstnernes Hus, Statens kunstutstilling, Oslo 1973, kat.nr. 53.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00