Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Jan Van Huysums blomsterstykke 1973
Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973
Kunstnernes Hus, Statens kunstutstilling, Oslo 1973, kat.nr. 53.
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00