Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Jan Van Huysums blomsterstykke 1973

Olje på plate
150x120
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1973

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Statens kunstutstilling, Oslo 1973, kat.nr. 53.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000